Soukromé wellness

Zažijte jedinečný odpočinek v našich privátních zónách s whirlpoolem či vířivou vanou

SPA

Privátní SPA poskytuje ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni.
Součástí pronájmu SPA je finská sauna, která je vybavena lávovými kameny a teplotou 80°C. Dále je zde vířivá vana pro dvě osoby s hydromasáží. Součástí jsou trysky, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad. Vířivá vana je připravena pouze pro Vás, můžete si tak zvolit jakou bylinnou sůl při koupeli použijeme.

DRUHY KOUPELÍ

Arganová

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě. Proto se arganovému oleji říká “tekuté” zlato. Bio arganový olej s vysokým podílem vitamínu E, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů přirozeně chrání pokožku, navrací jí pružnost a vyhlazuje vrásky.

Mléčná koupel

Mléčná koupel přirozeně osvěžuje a revitalizuje pokožku, napomáhá odplavovat stres a únavu. Koupel napomáhá k uvolnění svalů po zvýšené fyzické zátěži.

Levandulová

Vůně levandule je osvěžující a uvolňující, navozuje pocit harmonie. Napomáhá ke zmírnění nespavosti či zklidnění po psychickém vypětí.

VIP

Privátní VIP poskytuje ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni.
Součástí pronájmu VIP je finská sauna, která je vybavena lávovými kameny a teplotou 80°C. Dále je zde whirlpool pro dvě osoby s hydromasáží. Součástí jsou trysky, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad.

JUNGLE

Privátní prostor poskytuje ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni.
Součástí pronájmu je finská sauna, která je vybavena lávovými kameny a teplotou 80°C. Parní sauna, která působí velmi příznivě při dýchacích onemocněních, léčbě a prevenci astma či nachlazení. Dále je zde vířivá vana pro dvě osoby s hydromasáží. Součástí jsou trysky, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad.