Soukromé wellness

Zažijte jedinečný odpočinek v našich privátních zónách s whirlpoolem či vířivou vanou

SPA

Privátní SPA poskytuje ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni.
Součástí pronájmu SPA je finská sauna, která je vybavena lávovými kameny a teplotou 80°C. Dále je zde vířivá vana pro dvě osoby s hydromasáží. Součástí jsou trysky, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad. Vířivá vana je připravena pouze pro Vás, můžete si tak zvolit jakou bylinnou sůl při koupeli použijeme.

DRUHY KOUPELÍ

Olivová

Olivová sůl se zvláčňujícím efektem, dokonale zjemňuje pokožku, regeneruje a uvolňuje mysl.

Pomerančová

Detoxikační koupelová sůl, dokonale zjemňuje, regeneruje pokožku a uvolňuje mysl.

Levandulová

Vůně levandule je osvěžující a uvolňující, navozuje pocit harmonie. Napomáhá ke zmírnění nespavosti či zklidnění po psychickém vypětí.

VIP

Privátní VIP poskytuje ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni.
Součástí pronájmu VIP je finská sauna, která je vybavena lávovými kameny a teplotou 80°C. Dále je zde whirlpool pro dvě osoby s hydromasáží. Součástí jsou trysky, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad.

JUNGLE

Privátní prostor poskytuje ničím nerušený odpočinek pro páry, které si chtějí dopřát relaxaci a uvolnění těla po náročném dni.
Součástí pronájmu je finská sauna, která je vybavena lávovými kameny a teplotou 80°C. Parní sauna, která působí velmi příznivě při dýchacích onemocněních, léčbě a prevenci astma či nachlazení. Dále je zde vířivá vana pro dvě osoby s hydromasáží. Součástí jsou trysky, které uvolní ztuhlé svaly a uleví od bolesti zad.